Narzędzia KS Tools

KS TOOLS

W Profestools oferujemy wyłącznie profesjonalne akcesoria najwyżej jakości, co do których mamy pewność, że zostały wyprodukowane zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi normami. Takie są właśnie narzędzia KS TOOLS.

KS TOOLS - niemiecka jakość

Narzędzia skrawające i warsztatowe tej niemieckiej marki są znane na całym świecie od przeszło 30 lat. Pierwsze z nich opuściły fabrykę w Heusenstamm w 1992 roku. Każda kolejna partia była jeszcze lepiej dopracowana pod względem technicznym od poprzedniej. Nic dziwnego, skoro do ich produkcji wykorzystywano wyłącznie najlepsze jakościowo surowce. Misją marki było i jest opracowywanie innowacyjnych rozwiązań dla profesjonalistów, które będą spełniały wymagania właściwe dla każdej branży.

Bogata oferta i niska cena

W asortymencie marki, nierzadko w promocyjnej cenie, każdy konsument znajdzie narzędzia warsztatowe i skrawające, jakich poszukuje, bowiem firma dba o to, by spełniać potrzeby różnorodnych klientów, zarówno tych poszukujących sprzętu do użytku profesjonalnego, jak i zastosowań amatorskich. Najszerszą grupę produktową stanowią różnego rodzaju klucze, wkrętaki, nasadki, dźwignie montażowe, giętarki do rur, hydrauliczne przecinaki, imadła czy przeznaczone do obróbki skrawaniem pilniki, wiertła do metalu i gwintowniki dedykowane dla przemysłu i rzemiosła. W ofercie nie brak i urządzeń ręcznych, pneumatycznych oraz elektronicznych przydatnych przy naprawie samochodów, a także nieskrzących do prac w miejscach narażonych na wybuchy. Cennik narzędzi KS TOOLS można sprawdzić pod linkiem https://www.profestools.pl/uploads/files/KS_TOOLS_Cennik_2019v3.pdf.

KS TOOLS – promocje

W naszym sklepie nieustannie organizujemy promocje, dzięki którym mogą Państwo nabyć narzędzia KS TOOLS z dużym upustem. Jest to świetna okazja, by kupić interesujący Was produkt w jeszcze niższej cenie niż zazwyczaj. Promocje obejmują pełnowartościowe artykuły. Każda akcja ma charakter czasowy – warto pospieszyć się z zakupem, gdyż ilość produktów jest ograniczona. Aktualne oferty rabatowe można znaleźć w zakładce "gazetki promocyjne".